środa, 3 marca 2010

Od marzeń do realizacji


"Od marzeń do realizacji"

Czujesz, że stoisz w miejscu i jesteś sfrustrowany z tego powodu? Czujesz, że już powoli masz dość?

To uczucie lubi się pogłębiać i szerzyć na innych…

Czas z tym skończyć!

To już przesada... zbyt wielu ludzi pracuje w zawodach, których nie kochają, ba, nawet nie lubią. Nie potrafią znieść swojej pracy a jednocześnie każdego dnia wstają i idą tam. Jak zahipnotyzowani. Jak na ścięcie…

Robią rzeczy, na które nie mają ochoty dla ludzi, których nawet nie lubią i nie szanują.

Albo skaczą z "kwiatka na kwiatek" a później narzekają, że nic im nie wychodzi. Nie potrafią się skoncentrować na jednym, na tym najważniejszym albo po prostu nie potrafią tego w sobie odnaleźć.

A przecież każdy z nas ma jakiś dar od Boga, jakiś talent, zdolność – coś, czego nie ma większość innych wkoło. Dlaczego nie robić tego, co jest nam dane, co jest naszym powołaniem i daje nam spełnienie? Dlaczego nie zarabiać na swojej pasji?

Dlaczego tak wielu uważa, że jest czymś absolutnie dobrym zarabiać na czymś, czego się nie lubi, ale grzechem zarabiać na tym, co się kocha?


Brak spełnienia w tym, co robimy, brak odnalezienia swojej własnej drogi przerodzi się we frustrację, zwątpienia czy depresję. Albo w apatię i życie bez wkładania w to najmniejszych emocji…

Naprawdę czas z tym skończyć. Czas przerwać to błędne koło! Zbyt wiele osób żyje poniżej swojego potencjału. To strata nie tylko dla nich, ale dla całego świata.

Czy myślisz, że Michael Jordan byłby takim wspaniałym malarzem jak koszykarzem? Albo Michael Jackson takim sportowcem jak piosenkarzem?
Chyba nie… Patrz, ile byśmy stracili!

Jeśli nie robisz tego, co kochasz i nie zarabiasz na tym, koniecznie zapoznaj się z moją książką "Od marzeń do realizacji“, ponieważ tam pokazuję jak osiągnąć to, co chcemy i odnaleźć swoje powołanie.

Czy nie uważasz, że najlepszym sposobem, by osiągnąć maksimum naszego potencjału a przy tym mieć pełną radość z życia i zapewnić sobie wolność finansową jest robienie tego, do czego zostaliśmy stworzeni?

Dlatego też spójrz wgłąb siebie. Na swoje silne strony, na zalety. Na to, co sprawia Ci frajdę i daje spełnienie. Daj światu jedną lepszą osobę - siebie! To najlepsze co możesz zrobić.

Powiedz "tak" sobie. Podaj rękę nadarzającym się okazjom. I zrób to teraz!

Niech ten dzień będzie przełomowy, niech zaczną dziać się "cuda"!

Sukcesów,
Daniel


PS. Wiesz, że sukces to nie żadna rewolucja, tylko robienie małych kroczków? Małe kroki prowadzą do wielkich efektów! Daj się poprowadzić, zastosuj wiedzę, którą sam przetestowałem (i nadal testuję, bo życie i sukces to nieustanny proces). Już teraz przeczytaj książkę "Od marzeń do realizacji" i dowiedz się jak dokonać tego, czego pragniesz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz