Cytaty sukcesu

Poniżej prezentuje inspirujące cytaty. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że czasem wystarczy jedna myśl, jedno słowo, by coś w życiu zmienić.

Wierzę, że przedstawione przeze mnie cytaty taką właśnie moc mają. Wystarczy jeden, byś eksplodował...

Zachęcam do dodawania swoich własnych propozycji, np. poprzez wysłanie mi maila w zakładce "kontakt" :-)

Niech pozytywna moc będzie z Tobą. Inspiruj (się) i motywuj (się)!


"W każdej sekundzie możesz się odrodzić. W każdej sekundzie możesz zaczynać od nowa. To jest wybór - Twój wybór." anonimowe (to zdanie miałem na zeszycie w pierwszej klasie liceum, nigdy go nie zapomnę! PS. A mówili, że w szkole niczego mądrego się nie nauczę :-P)

"A skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód." Paolo Coelho "Alchemik"(z tej książki i tego autora będzie dużo cytatów, ponieważ jest to wg mnie najlepsza książka)

"– Dlaczego mam zatem słuchać serca?
– Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie.
" Paolo Coelho "Alchemik"

"Twoje życie staje się lepsze tylko, kiedy Ty stajesz się lepszym." Brian Tracy


"Gdy czegoś bardzo chcesz, jesteś w stanie pokonać każdą przeszkodę, jaka pojawi się na Twojej drodze." Brian Tracy

"Biada temu, kto nie podjął ryzyka. Co prawda nie zazna nigdy smaku rozczarowań i utraconych złudzeń, nie będzie cierpiał jak ci, którzy pragną spełnić swoje marzenia, ale kiedy spojrzy za siebie – bowiem zawsze dogania nas przeszłość – usłyszy głos własnego sumienia: „A co uczyniłeś z cudami, którymi Pan Bóg obsiał dni twoje? Co uczyniłeś z talentem, który powierzył ci Mistrz? Zakopałeś te dary głęboko w ziemi, gdyż bałeś się je utracić. I teraz została ci jedynie pewność, że zmarnowałeś własne życie.”

Biada temu, kto usłyszy te słowa. Bo uwierzył w cuda, dopiero gdy magiczne chwile życia odeszły na zawsze.
" Paolo Coelho "Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam..."